MAXMIL
OLEJ OPAŁOWY
Oferujemy Państwu olej opałowy zarówno na miejscu jak i z dostawą pod wskazany adres.         
         
Lekki olej opałowy EKOTERM PLUS         
         
jest produktem najwyższej jakości, spełniającym normy światowe zarówno pod względem parametrów eksploatacyjnych jak i wymagań ochrony środowiska. EKOTERM PLUS to idealne paliwo do zasilania kotłów centralnego ogrzewania w domach jednorodzinnych, szpitalach, szkołach, itp.         
 Ekologia         
         
W dzisiejszych czasach, oprócz ściśle użytkowych walorów paliw, liczy się także ich wpływ na środowisko naturalne. EKOTERM PLUS możemy zakwalifikować do paliw ekologicznych. Decyduje o tym bardzo niska zawartość siarki (zaledwie 0,20%) i brak jakichkolwiek odpadów po spaleniu. Niska zawartość siarki wydłuża ponadto sprawność palników, gdyż zasiarczone paliwo szybko niszczy dysze. W przypadku odbiorcy instytucjonalnego stosowanie paliw ekologicznych daje, oprócz wartości czysto emocjonalnych (przyczynia się do ochrony środowiska), zabezpieczenie przed ewentualnymi karami finansowymi za zatruwanie środowiska.         
Jakość         
         
Olej opałowy EKOTERM PLUS charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami jakościowymi spełniającymi najsurowsze niemieckie normy DIN. Cechuje go niska zawartość siarki (do 0,20%), mała lepkość, niska temperatura płynięcia (ok. 20 stopni C) i wysoka wartość opałowa. Szczególnie uwidacznia się to w zestawieniu EKOTERMU PLUS z innymi, tradycyjnymi źródłami energii. EKOTERM PLUS zawiera także pakiet dodatków uszlachetniających, dzięki czemu jego właściwości eksploatacyjne są konkurencyjne w stosunku do innych produktów.          
         


MAXMIL
Ul.Składowa 7a
34-400 Nowy Targ
tel. 48 18 2662902
fax: 48 18 2648019
e-mail: biuro@maxmil.pl

Copyright 2006 MAXMIL & INTERIA.PL